Witam zakupilem od niedawna lade chlodnicza MAWI i nie chce ona chlodzic mniej niz 3 stopnie sterowana jest elektronicznie mysle ze termostatem i moje pytanie co zrobic zeby bardziej chlodzila
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam