Witam otóż mam problem z moim GOLFEM tak jak w temacie tyle że to jednostka 90KM (ALH). Czuć smród jakby niespalonego paliwa jak wyjde z samochodu,nieczuć tego w środku ! dodam że auto niedymi jak zimne czy nawet przy dodawaniu gazu!.Auto pali zimne bez zarzutu ,tylko nieraz zdarzy się że jak rozgrzane 90st chcę odpalić to w momencie odpalenia chwyci potrzęsie silnikiem coś jakby zgrzyta i zgaśnie ,po ponownej próbie odpalenia jest ok.Auto jak na moje oko pali w granicach 5,5 do 6,0 na 100km.Jeśli chodzi o ten smród dodam że układ wydechowy jest szczelny wszędzie ,może to wina katalizatora może wyjąć z niego środek i z powrotem wstawić ?A może kąt wtrysku przyspieszyć na pompie?Auto dobrze się zbiera mam na myśli ma przyspieszenie ,żadna kontrolka się niezapala podczas pracy silnika ,wszystkich którzy mogą pomóc prosze o rade DZIĘKUJE.