Mam do was pytanie, mam zlecone wykonanie instalacji 9 klatek 82 mieszkania na domofonach cdn. instalacja już jest stara, która się nadaje. Ile można za taką robotę zarządać?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam