Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Renault Scenic 1.9 dci przep造womierz powietrza

PiotrusB 20 Wrz 2011 11:32 15911 5
  • #1 20 Wrz 2011 11:32
    PiotrusB
    Poziom 2  

Witam,
    Mam problem z przep造womierzem w Scenic 1,9dci 2003r. Problem nastepujacy, po podlaczeniu kostki przep造womierza auto niema mocy, po od陰czeniu kostki przep造womierza niewielka r騜nica. Diagnosta ustali 瞠 to przyczyna przep造womierza. Nie mam poj璚ia czy kupowa czy nie skoro po jego od陰czeniu r騜nicy nie wida. Co mo瞠 by inn przyczyn przyczyn?

2 5
  • #2 20 Wrz 2011 11:41
    autoas
    Poziom 42  

Wiesz jak jest kiedy jest pod陰czony, sprawdzi貫 jak jest kiedy jest od陰czony, ale nie wiesz jak b璠zie, kiedy b璠zie pod陰czony nowy sprawny, wi璚 nie rozumiem twojego pytania
    Co ci to wszystko interesuje, ty jeste klient i chcesz naprawi auto, zle to porz康nej firmie i cze嗆

1
  • #3 20 Wrz 2011 13:10
    PiotrusB
    Poziom 2  

Tak masz racj, ale wi瘯szo嗆 os鏏 pisze, 瞠 kiedy si od陰czy przep造womierz to auto powinno mie wi瘯sz moc. Nie znam si i oczywi軼ie, 瞠 wymieni przep造womierz. Chcia貫m si jednak upewni czy kto wie co na ten temat co si dzieje po od陰czeniu. Wiadomo jak to jest z niekt鏎ymi mechanikami. P馧 auta cz這wiek wymieni zanim dojd co si dzieje. A milionerem te nie jestem 瞠by jecha do serwisu. Tak te dzi瘯i za rad, kt鏎a nic nie wnios豉.

1
  • #4 20 Wrz 2011 13:45
    autoas
    Poziom 42  

PiotrusB napisa:
    Wiadomo jak to jest z niekt鏎ymi mechanikami. P馧 auta cz這wiek wymieni zanim dojd co si dzieje.

Na szcz窷cie tylko z niekt鏎ymi......

1
  • #5 20 Wrz 2011 19:44
    jurekk55
    Poziom 35  

PiotrusB napisa:
    Tak te dzi瘯i za rad, kt鏎a nic nie wnios豉.

A jednak wnios豉,nawet nie zainteresowa貫 si co za ustrojstwo wpi瘭i do auta ,skoro diagnosta co ustali ,niech wyja郾i co ustali i na jakiej podstawie.

Albo:
    autoas napisa:
    zle to porz康nej firmie i cze嗆

0
  • #6 07 Lut 2014 15:21
    rekdasz
    Poziom 9  

Od鈍ie輳 temat bo jestem na tym etapie.
    Po wypi璚iu uszkodzonej (lekko) przep造wki na ciep造m silniku moc jest od pocz徠ku do ko鎍a obrot闚 spora - w scenicu nie wy鈍ietla si b陰d elektroniki !
    Problem jest gdy mr霩 i silnik ca趾iem zimny - zachowuje si jak maluch bez ssania - brakuje mocy aby ruszy z miejsca. Tyle jak si j wypnie.
    Ja mam przep造wk kt鏎a daje b喚dy jak mocy potrzeba ( pod g鏎k lub przy wyprzedzaniu - zapala si kontrolka od 鈍iec 瘸rowych ( ta sama ma opis og鏊na usterka elektroniki ). Auto jest przymulone mocy troch brak ale jecha si da - podobno prze陰cza si w tryb awaryjny aby oszcz璠za silnik.
    Jak spadn obroty to usterka ga郾ie i jedzie normalnie.
    Jak mam wpi皻 przep造wk to auto moc troszk faluje (czego nie ma przy wypi皻ej przep造wce) ale to mo瞠 by objaw usterki kt鏎 posiada.
    Oczywi軼ie jest wyczyszczona 鈔odkiem w areozolu do czyszczenia ga幡ik闚.

0
  Szukaj w 5mln produkt闚