Mam wielki provlem z wyzej wymieniona drukarka.
Zakupilem ta drukarke na Allegro niestety z malym stanem tonera i po wydrukowaniu kilkunastu stron sie skonczyl toner.
Wiec drukarka powedrowala na polke (brak finansow na nowy toner).
Teraz czyli po ok. miesiacu zakupilem toner od uzytkownika perfekts i wsypalem go do zasobnika.
Po podlaczeniu drukarki do komputera okazalo sie ze cos jest nie tak. Kieyd drukowalem strone testowa wylatywaly 3 zamiat1 kartki na pierwszej byl rzad zer (0) na drugiej faktyczna zawartosc strony testowej ( z drobnymi bledami) a na trzeciej literka "ż". Wyjlaem modul kontrolny i wlozylem na swoje miejsce sprawdzajac czy wszystko jest w porzadku. Bylo wiec wlozylem go spowrotem na jego miejsce skrecilem.
Po wydrukowaniu kilku self testow i kilku stron testowych z windowsa na wydrukach bylo coraz wiecej bialych plam tzn fragmentami jakby drukarka nie drukowala. Wyjalem zasobnik z tonerem i uczylilem wlot do komory mieszadel tam okazalao sie ze toner tam jest i jakby nie mogl sie dalej wydostac poniewaz zostawal nawet w nadmiarze. W koncu wydruki z drukarki wychodza calkiem czyste i tak strona testowa drukowana z widowsa dalej jest drukowana na trzech kartkach (tylko ze nic nie jest drukowane.
Co moze byc tego powodem i jak to naprawic.
Jutro prawdopodobnie rozbiore cala drukarke ale dzisiaj nie mam juz czasu.
Prosze o jakies wskazowki co moze byc bezposrednia przyczyna
zmieniłem temat na czytelniejszy, w przyszłości prosze czytelniej opisywać tematy.. ale generalnie wszystko ok
oby tak dalej
kosmita
Zakupilem ta drukarke na Allegro niestety z malym stanem tonera i po wydrukowaniu kilkunastu stron sie skonczyl toner.
Wiec drukarka powedrowala na polke (brak finansow na nowy toner).
Teraz czyli po ok. miesiacu zakupilem toner od uzytkownika perfekts i wsypalem go do zasobnika.
Po podlaczeniu drukarki do komputera okazalo sie ze cos jest nie tak. Kieyd drukowalem strone testowa wylatywaly 3 zamiat1 kartki na pierwszej byl rzad zer (0) na drugiej faktyczna zawartosc strony testowej ( z drobnymi bledami) a na trzeciej literka "ż". Wyjlaem modul kontrolny i wlozylem na swoje miejsce sprawdzajac czy wszystko jest w porzadku. Bylo wiec wlozylem go spowrotem na jego miejsce skrecilem.
Po wydrukowaniu kilku self testow i kilku stron testowych z windowsa na wydrukach bylo coraz wiecej bialych plam tzn fragmentami jakby drukarka nie drukowala. Wyjalem zasobnik z tonerem i uczylilem wlot do komory mieszadel tam okazalao sie ze toner tam jest i jakby nie mogl sie dalej wydostac poniewaz zostawal nawet w nadmiarze. W koncu wydruki z drukarki wychodza calkiem czyste i tak strona testowa drukowana z widowsa dalej jest drukowana na trzech kartkach (tylko ze nic nie jest drukowane.
Co moze byc tego powodem i jak to naprawic.
Jutro prawdopodobnie rozbiore cala drukarke ale dzisiaj nie mam juz czasu.
Prosze o jakies wskazowki co moze byc bezposrednia przyczyna
zmieniłem temat na czytelniejszy, w przyszłości prosze czytelniej opisywać tematy.. ale generalnie wszystko ok
kosmita