Witam
W jaki sposób działa switch przy siłowniku, kiedy i w jaki sposób jest rozłączany??
W jaki sposób działa switch przy siłowniku, kiedy i w jaki sposób jest rozłączany??
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamMARCIN.SLASK napisał:Może być. Jest chyba 2 lub 3 próby (po każdej nie udanej próbie nakaz opróźnienia pojemnika i szuflady, a potem już komunikat o błędzie - chyba 12 lub 13 (nie pamiętam).
Wiem, że nie dotyka i dlatego tylko się domyślam jak może następować naciśnięcie tego switcha. Jak trafi jakiś podobny ekspres do mnie to postaram się rozgryźć to.
tombikur napisał:Czy ktoś już może doszedł do tego jak ma nastąpić rozwarcie switcha na dole zespołu siłownika. ?