Przekładka jest jak najbardziej możliwa.Oto,co trzeba zamienić:
linka ssania (aisan ma dużo dłuższą, starą linkę można skrócić z pancerzem)
linka gazu ( inny kąt wygięcia prowadzenia linki)
termostat (aisanowy ma 3 króćce, fosowy i weberowy tylko 2)
trójnik wody (trzeba wykręcić zawór dwudrożny a na jego miejsce wstawić czujnik temperatury-wykręcony z kolektora aisanowego)
rura wodna (można zostawić czujnik temperatury wody,albo zaślepić otwór po nim)
kopułka na gaźniku (musi być z konkretnego gaźnika)
od obudowy filtra powietrza trzeba odkręcić "zbiornik dodatkowego powietrza"
odczepić pochłaniacz par paliwa
odma
moduł zapłonowy (aisanowy ma oznaczenie 211A, fosowski 210)
przewód do serwa hamulcowego (do Fosa nie jest dzielony w połowie)
sonda lambda- można obciąć przewód,albo wykręcić sondę i zaślepić otwór po niej
zbiornik paliwa-trzeba zaślepić przewód do odprowadzania par paliwa
Oczywiście kolektor ssący z gaźnikiem i niestety metodą chałupniczą trzeba dorobić wspornik linki gazu na rurze zawieszenia silnika.