logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Ekspres Delonghi bar 14f - pompka nie zaciąga wody po 4 latach nieużywania

siwyluk 24 Paź 2011 21:49 3874 1
REKLAMA
  • #1 10062389
    siwyluk
    Poziom 14  
    Posty: 153
    Ocena: 20
    Witam,

    Mam ekspres do kawy, który przeleżał 4 lata nie używany. Załączyłem go i pompka nie pompuje, tzn. przez wężyk nawet nie zaciąga wody. Rozebrałem go całego, pompkę też, wydaje mi się że wszystko było wporządku, a mimo to nie działa.

    Czy macie jakieś pomysły w tym prostym urzadzeniu? Co w tej pompce może być nie tak.
  • REKLAMA
  • #2 10063342
    siwyluk
    Poziom 14  
    Posty: 153
    Ocena: 20
    Ok już sobie poradziłem, rozebrałem pompkę ULKA jeszcze raz i okazało się że uszczelkę w złym miejscu osadziłem.
REKLAMA