Witam,
Mam ekspres do kawy, który przeleżał 4 lata nie używany. Załączyłem go i pompka nie pompuje, tzn. przez wężyk nawet nie zaciąga wody. Rozebrałem go całego, pompkę też, wydaje mi się że wszystko było wporządku, a mimo to nie działa.
Czy macie jakieś pomysły w tym prostym urzadzeniu? Co w tej pompce może być nie tak.
Mam ekspres do kawy, który przeleżał 4 lata nie używany. Załączyłem go i pompka nie pompuje, tzn. przez wężyk nawet nie zaciąga wody. Rozebrałem go całego, pompkę też, wydaje mi się że wszystko było wporządku, a mimo to nie działa.
Czy macie jakieś pomysły w tym prostym urzadzeniu? Co w tej pompce może być nie tak.