Witam,
Czy ktoś zetknął się może z urządzeniem nazywanym filtrem składowej zerowej? Ma to być podobno element włączany między falownikiem napięcia i silnikiem klatkowym. Jaki jest cel stosowania takiego urządzenia? W rozmowach z klientem padło z jego strony życzenie zamontowania takiego filtru. Ale on sam też nie potrafił wyjaśnić po co ma być zastosowany.
A może wiecie kto produkuje takie filtry. Ma to być zastosowane w napędzie o mocy 5.5 kW.
Pozdrawiam
Czy ktoś zetknął się może z urządzeniem nazywanym filtrem składowej zerowej? Ma to być podobno element włączany między falownikiem napięcia i silnikiem klatkowym. Jaki jest cel stosowania takiego urządzenia? W rozmowach z klientem padło z jego strony życzenie zamontowania takiego filtru. Ale on sam też nie potrafił wyjaśnić po co ma być zastosowany.
A może wiecie kto produkuje takie filtry. Ma to być zastosowane w napędzie o mocy 5.5 kW.
Pozdrawiam