Witam. Mam kolejny problem z samochodem Renault Premium 370 DCi z 2004 roku . Gdy jadę autem z załadowaną naczepą, to naczepa bardzo słabo hamuje, natomiast gdy jest pusta hamuje poprawnie. Pomyslalem ze sprawdze tą naczepę pod innym autem. Pod innym autem czy jest pusta czy pełna hamuje super. Kolejną rzeczą jaka zrobiłem w tej sprawie, to było sprawdzenie ciśnienia jakie daje samochód na naczepę. Pokazało mi na manometrze 7.5 bar, co jest mało. I moje pytanie brzmi , jak zwiekszyć ciśnienie powietrza wychodzące na naczepę?