Witam...
Kupiłem sterownik do rolet elmes st6h który jest do sterowania 6 roletami a ja jednak mam tych rolet 7...dodam że 2 rolety maja pracować jednocześnie tylko jak to podłączyć skoro rolet nie wolno łączyć równolegle?Instalacja wykonana jest w gwiazdę wiec wszystkie przewody schodzą się w rozdzielni...
Na tym forum obowiązują zasady poprawnej pisowni właściwe dla języka polskiego. Znaki przestankowe stawia się bezpośrednio po wyrazie, potem spacja. Zdanie zaczyna się wielką literą. Znaki diakrytyczne /ogonki/ są integralną częścią naszego języka-> popraw post!
[Akrzy]
Kupiłem sterownik do rolet elmes st6h który jest do sterowania 6 roletami a ja jednak mam tych rolet 7...dodam że 2 rolety maja pracować jednocześnie tylko jak to podłączyć skoro rolet nie wolno łączyć równolegle?Instalacja wykonana jest w gwiazdę wiec wszystkie przewody schodzą się w rozdzielni...
Na tym forum obowiązują zasady poprawnej pisowni właściwe dla języka polskiego. Znaki przestankowe stawia się bezpośrednio po wyrazie, potem spacja. Zdanie zaczyna się wielką literą. Znaki diakrytyczne /ogonki/ są integralną częścią naszego języka-> popraw post!
[Akrzy]