Szanowni koledzy.
Śledzę wasze rozmowy od dłuższego czasu o prądnicy z silnika od pralki ARDO. Wczoraj wpadł mi w ręce silnik z pralki ardo 48żłobków .
Po tym co wyczytałem to nadaje on się na prądnice i jeśli otrzymam wskazówki to go przerobię
Problem mam taki że wszędzie gdzie czytam z silnika wychodzi 6 przewodów a u mnie jest tylko 5 i nie wiem jak to połączyć w 3 fazy
Jeśli ktos wie jak to połączyc to proszę o wskazówki
kolory przewodów : czerwony , niebieski , żółty , zielony , czarny
Instrukcja zamieszczania zdjęć oraz obrazków na forum https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2053101.html
[retrofood]
Śledzę wasze rozmowy od dłuższego czasu o prądnicy z silnika od pralki ARDO. Wczoraj wpadł mi w ręce silnik z pralki ardo 48żłobków .
Po tym co wyczytałem to nadaje on się na prądnice i jeśli otrzymam wskazówki to go przerobię
Problem mam taki że wszędzie gdzie czytam z silnika wychodzi 6 przewodów a u mnie jest tylko 5 i nie wiem jak to połączyć w 3 fazy
Jeśli ktos wie jak to połączyc to proszę o wskazówki
kolory przewodów : czerwony , niebieski , żółty , zielony , czarny
Instrukcja zamieszczania zdjęć oraz obrazków na forum https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2053101.html
[retrofood]