Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tz4k14 przekładka silnika

23 Gru 2011 11:47 5342 6
  • Poziom 8  
    Czy da radę włożyć silnik z Ursusa C-330 do tz4k14 bez jakichś grubszych przeróbek?
    Jeśli ma ktoś na ten temat jakieś koncepcje, proszę o pomoc.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 8  
    znaczy wiesz ja słyszałem że koleś założył silnik od c 328 i myślałem że są jakieś koncepcje na ten temat.Ja mam silnik z malucha włożony a z c 330 to tylko się chciałem dowiedzieć czy tak można jak by coś.A jak sadzisz z czego do takiego tz4k14 z silnikiem fiat 126p można zrobić podnośnik (siłownik rozdzielacz i pompa) z czego by było to dobre silne i tanie rozwiązanie
  • Poziom 9  
    A myślał ktoś o silniku z multicara M22 2-cylindrowy chłodzony powietrzem?
  • Poziom 31  
    Silników możesz wstawić wiele, ale jak chcesz bez przeróbek to albo oryginał, albo Lombardini. Oba choler... drogie. Coś mi się o ucho obiło, że ten od multikara może faktycznie pasować z małymi przeróbkami, ale: drogi w zakupie, do remontu katastrofa /no ale, cóż taka konstrukcja/, ciężki do dostania.
    Ps: ten z multikara to nie była przypadkiem V-ka?
  • Poziom 9  
    Tak ten multicar M22 to V-ka.
    Wadę silnika slavia jest łatwo wyeliminować wystarczy powiększyć dwa "tłoczki" w pompie olejowej, koszt zaledwie kilkunastu złoty a ratuje ten dobry silnik.
  • Poziom 8  
    znaczy wiecie jeśli miałbym wstawiać do mojego tz jakiś iny silnik to chciałbym żeby to był silnik ogólnodostępny żeby był tani w eksploataji i by był wytrzymały narazie jednak nie będę tego robił ponieważ maluch się narazie dobrze sprawuje chciałem się dowiecięć coś na przyszłość jak by była okazja narazie chcę zrobić podnosnik w moim tz z silnikiem malucha a oryginalną hydraulikę mam padniętą jeśli ktoś ma na ten temat jakieś koncepcję by to zrobić nie zbyt drogo solidnie i co najważniejsze trwale.Jeśli masz jakieś dobre pomysły co do hydrauliki z Czego(Pompa rozdzielacz i siłownik) to proszę o zajrzenie na moje inne posty na ten temat lub napisać na tym poście.Z góry wielkie dzieki W trybie natychmiastowym proszę oprawić wszystkie swoje posty, doprowadzając je do stanu zgodnego z zasadami pisowni, w przeciwnym wypadku wątek zostanie usunięty. [r]