na początek jednak polecam Mandrake'a w wersji 10.1 ,dla poczatkującego użytkownika jest bardzo przyjazny , próbowałem Aurox'a ale jest w porównaniu do Mandrake trochę toporny i ubogi , ma mniej pakietów i co najważniejsze sterowników , w Aurox'sie odstąpiłem od instalacji neostrady na Thomsonie Speedtouch , jak i nie spotkałem nikogo komu to się udało , natomiast w Mandrake po pewnym czasie instalacja powiodła się i działa bez zarzutu , jeśli prawie za każdym razem jeśli podłączam jakieś urządzenie muszę kompilować jądro to bardzo dziękuję , dla początkującego jest to bariera nie do pokonania , co do Knopix'a nie wypowiadam się bo nie używałem , natomiast od lat ma doświadczenia z Red Hat'em , i to dobre , więc jeśli Fedora jest jego następcą to radzę spróbować ,pozdrawiam