#1 1064442 16 Gru 2004 11:46 mrrudzin mrrudzin Poziom 39 Posty: 5940 Pomógł: 516 Ocena: 580 Autor tematu Post #1 1064442 16 Gru 2004 11:46 Jak zrobić wykresy standaryzowane w Excelu ? Czy ktos wie o co w tym chodzi? Promuję tematy: 04.04.2020 Instalacja gotowego modułu bluetooth w amplitunerze od wieży 04.09.2019 Timer do wentylatora w łazience 19.06.2019 Przejściówka HDMI to FM diy
#2 1065016 16 Gru 2004 15:30 SanceS SanceS Poziom 22 Posty: 727 Pomógł: 27 Ocena: 48 Pomocny post? (0) Post #2 1065016 16 Gru 2004 15:30 Co to są wykresy standaryzowane ? Możesz jaśniej ?
#3 1065315 16 Gru 2004 17:36 mrrudzin mrrudzin Poziom 39 Posty: 5940 Pomógł: 516 Ocena: 580 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #3 1065315 16 Gru 2004 17:36 Myślałem, że to jakaś nazwa dokładna... Mam zrobić sprawozdanie z laborek w którym takie wykresy mają się znajdować... Promuję tematy: 04.04.2020 Instalacja gotowego modułu bluetooth w amplitunerze od wieży 04.09.2019 Timer do wentylatora w łazience 19.06.2019 Przejściówka HDMI to FM diy
#4 1065552 16 Gru 2004 18:58 SanceS SanceS Poziom 22 Posty: 727 Pomógł: 27 Ocena: 48 Pomocny post? (0) Post #4 1065552 16 Gru 2004 18:58 Zachęcam do odwiedzenia: http://www.google.com/search?hl=pl&q=wykresy+standaryzowane+excel&btnG=Szukaj&lr=