Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Co kupić mio spirit 670 czy mio moov 500

Makaryyy 02 Jan 2012 17:10 8645 9
    Makaryyy
    Level 9  
    Tak jak w temacie.
    Ceny są podobne a nie mogę znaleźć konkretnej odpowiedzi na to pytanie. W której łatwiej odblokować Windowsa
    loko0709
    Level 11  
    jeżeli nie będziesz się "bawić" w odblokowywanie i ingerencje w oprogramowanie, ani nie interesuje Cie oglądanie filmów to wybierz tańszego :)
    Makaryyy
    Level 9  
    zamówiłem już mio spirit 670 teraz poszukać wiadomości na temat odblokowania tej nawi kupiłem ta bo była tańsza. Mi najbardziej zależy aby automapa chodziła na niej dobrze
    Zdania zaczynamy wielką literą i kończymy kropką. Proszę niezwłocznie poprawić swoją wiadomość. Kolegi wyżej też to dotyczy. jever 23
    Pontikos
    Level 38  
    Odblokowanie do tego modelu bylo tutaj na Forum omawiane - sam zamieszczalem gotowe rozwiazanie - poszukaj!

loko0709 - Twoja porada jest nie tylko bezsensowna, ale i szkodliwa - jesli Kolega zakupi urzadzenie z mniejsza iloscia RAM, moze byc zmuszony do PONOWNEGO zakupu za rok urzadzenia z pamiecia wieksza niz 64 MB - co juz dzis jest NIEZBEDNYM MINIMUM by uruchomic Automape XL.
    milimetr6666
    Level 11  
    U mnie auto mapa na moov 500 chodzi bez problemu.
    Pontikos
    Level 38  
    Ale na mio moov 200 najnowsza juz NIE chodzi - bo ma 32 MB RAM.

I taki sam los IMHO za pol roku spotka wszystkie urzadzenia z 64 MB RAM, jak m.in. Twoje mio moov 500 :)
    I o tym wlasnie pisze, a nie o stanie obecnym - nie badzmy az tak krotkowzroczni i glupi, by kierowac sie wylacznie cena i stanem aktualnym..
    Wieso1
    Level 9  
    Nigdy nie interesowałem się tym a dostałem niedawno nawigację Mio s 670. Zacząłem troszkę szukać i czytać odnośnie odblokowania jej itd. W związku z tym chciałem dokupić do niej karte pamięci, odnośnie rodzaju której nie jestem pewien. Zapewne wystarczyła by mi karta 4 GB ale zależy mi troszkę na 8GB i tu właśnie pojawia się problem. W specyfikacji doczytałem że nawigacja ta ma czytnik kart SD a z tego co gdzieś tam przeczytałem karty powyżej 2 GB to już karty SDHC. Czy karta np. Kingstona 8 GB będzie działał w tym urządzeniu? Jeśli nie to jaką kartę oscylującą w tych pojemnościach mógłbym zakupić? Dziękuje za pomoc:)
    Pontikos
    Level 38  
    Pojemnosci kart SD raczej nie oscyluja :)
    Karty po prostu posiadaja swoja nominalna pojemnosc :0 Nie wprowadzajmy takich eufemizmow tam, gdzie sa szkodliwe.

W instrukcji uzytkowania urzadzenia napisano: obsluguje karty do 16 GB.
    No ale kto tam czytal by instrukcje. Chyba tylko lamerzy i cieniasy :)
    BTW,
    A Czak Noris to potrafi do urzadzenia wkopać z półobrotu i kartę 128 GB! :)

A propo's - wiecie ile pompek potrafi zrobic Czak Noris? .. .WSZYSTKIE !! :D