Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telefony stacjonarne a Filtry

12 Sty 2012 13:26 2466 5
  • Poziom 15  
    Mam w domy więcej niż jeden telefon czy to znaczy że do każdego gniazda telefonicznego muszę dać filtr. Neostradę mam podpiętą bezpośrednio.
  • Poziom 1  
  • Specjalista elektryk
    Co nie zmienia faktu, że wszystkie telefony muszą być za filtrem (choć może być tylko jeden).
    Jeśli telefony/faksy masz w różnych pomieszczeniach i kłopotliwe by było podłączenie ich pod jeden filtr, to może taniej wyjdzie po prostu dokupić filtry?
    Takie filtry (oczywiście nowe) chodzą na Allegro po 3-5 zł.
  • Poziom 33  
    michcio- tak się nie robi-do 2Mb tak -im wyżej tym większy problem.Już wielokrotnie opisywałem do modemu dajemy sygnał przy modemie filtr i druga parą za filtrem cofamy i włączamy telefony w całym domu.Panowie kiedy zrozumiecie w końcu co to jest WCZ i jakie są zależności --- tłumienność , Z =impedancja, WFS !!!!!!!! (do gadania i drut kolczasty wystarczy) im wyższa prędkość tym większe problemy-POMIARY ćwiczymy. Doskonale to widać na ekranie Sherk-a
    .W naszym gronie krótkofalowców wyłożone szczegółowo można poczytać i przyswoić ta wiedzę http://sp-hm.pl/thread-1091.html - jak bym tych zależności nie znał to 1969 był by problem z maturą wiedza na poziomie technikum.
    Pozdrawiam!!73!
  • Poziom 15  
    A mogą być dwa filtry?
  • Pomocny dla użytkowników
    seba0101 napisał:
    A mogą być dwa filtry?

Dwa filtry standardowo daje operator (TPSA, Netia). Mam w domu zawsze dwa filtry, bo mam domek piętrowy i w związku z tym telefon na parterze i na piętrze.