W którym miejscu znajdują się połaczenia kabli w Partner tepee do radia, w skrzynce z bezpiecznikami wszystko mam ok, przy radiu też, może jeszcze gdzieś po drodzę są jakieś wtyki (okolice pedału sprzęgła?). Jeżeli ktoś sie orientuje to proszę o info. Nie potrafię znaleźć nigdzie schematu elktryki do Partner Tepee.
Z góry dzięki za pomoc.
Z góry dzięki za pomoc.