wczoraj miałem problem z przerzuceniem filmów na pendrive. W trakcie przerzucania wyskakiwał komunikat ze nie można przerzucić - sformatowałem raz pendrive, zacząłem przerzucać kolejny raz i znowu to samo. Podłączyłem pendrive pod inny USB i teraz mój komputer nie rozpoznaje urządzenia. Nie mogę go nawet formatować bo nie widać go w moim komputerze..
System Windows zatrzymał to urządzenie z powodu zaraportowanych problemów. (Kod 43) to jest napisane w zakładce "Ogólne"
w internecie tego błędu jest mnóstwo. Nie tylko z pendrivie ale i innymi urządzeniami. Programem do aktualizacji sterowników sprawdziłem i akurat drivery mam aktualne ( nie liczę sterowników np do innych urządzeń które nią maja z tym nic wspólnego) próbowałem poszukać rozwiązania i nic.
Moj trop to podłączenie jakiś czas temu panelu przedniego usb ( temat na tym forum był zakładany i pomagaliście mi tu z tym) prawdopodobnie złe coś jest podłączone i możne mi się spalił pendrive ? chociaż używałem owego panelu przedniego parę razy i by mi się spalił dopiero za 4 używaniem?
zdejcie z chip Genius
System Windows zatrzymał to urządzenie z powodu zaraportowanych problemów. (Kod 43) to jest napisane w zakładce "Ogólne"
w internecie tego błędu jest mnóstwo. Nie tylko z pendrivie ale i innymi urządzeniami. Programem do aktualizacji sterowników sprawdziłem i akurat drivery mam aktualne ( nie liczę sterowników np do innych urządzeń które nią maja z tym nic wspólnego) próbowałem poszukać rozwiązania i nic.
Moj trop to podłączenie jakiś czas temu panelu przedniego usb ( temat na tym forum był zakładany i pomagaliście mi tu z tym) prawdopodobnie złe coś jest podłączone i możne mi się spalił pendrive ? chociaż używałem owego panelu przedniego parę razy i by mi się spalił dopiero za 4 używaniem?
zdejcie z chip Genius