logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

licznik 4B0 920 981 J D12 licznik VDO 110.080.128/009 0982 - wsad

Siwy77 25 Sty 2012 23:42 7419 11
REKLAMA
  • #1 10449070
    Siwy77
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Witajcie, potrzebuję pomocy padły mi zegary co dalej? krótko opiszę co zrobiłem,
    zakupiłem vag commandera , po podłączeniu go do auta postanowiłem ściągnąć i zapisać sobie eeprom oraz pin, w trakcje z czytywania połaczenie zostało przerwane i licznik padł,teraz przekręcając stacyjkę kontrolki się świecą ,prędkościomierz i obrotomierz nie działa temperatura i voltomierz idą na czerwone pole,a przy za świeceniu na fis cały czas zmieniają się symbole (olej, hamulce ,itd) oraz nie ma podświetlenia lampek na desce rozdzielczej,czy jest ktoś w stanie mi pomoc?
    dziękuje

    Dodano po 2 [godziny] 7 [minuty]:

    Auto to Audi a6 c5 03r 1.9tdi multitronik
  • REKLAMA
  • #2 10449741
    CameR

    Moderator Zabezpieczeń Pojazdów
    Posty: 7706
    Pomógł: 1139
    Ocena: 3266
    Myślę, że bardzo potaniały chińskie interfejsy VAG K+CAN Commander, bo coraz więcej problemów z licznikami na forum.

    Proszę oto wsad do licznika 4B0 920 981 J:
    licznik 4B0 920 981 J D12 licznik VDO 110.080.128/009 0982 - wsad
    Załączniki:
    • 4B0 920 981 J.rar (1.85 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    Konto firmowe:
    ABC KOM
    Barcelońska 77, Katowice, 40-683 | Tel.: 601XXXXXX (Pokaż) | Strona WWW: https://www.auto-alarm.com.pl
    Pomogłem? Kup mi kawę.
  • REKLAMA
  • #3 12505178
    kickers
    Poziom 11  
    Posty: 21
    Pomógł: 1
    Ocena: 5
    Witam mam taką samą prośbę jak kolega. Potrzebuje wsada do licznika NR 4B0 919 880 H. VDO 110.008.890/002. Dzięki bardzo za pomoc.
  • REKLAMA
  • #4 12505320
    lydi10
    Poziom 9  
    Posty: 22
    Pomógł: 1
    Ocena: 8
    W załączniku wsad jaki potrzebujesz. Nie wiem jaki przebieg,ale jak chcesz,to napisz jaki masz mieć,to podeślę Ci gotowca.
    Załączniki:
    • 4B0 919 880h.bin (512 Bajtów) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • #5 12849820
    edwinm3n
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Witam, mieszkajac w Wilnie, w poszukiwaniu pomocy dotarlem do Polski:D
    wiec po podobnych jak to juz wyzej wymienionych wypadkach potrzebuje wsaddo licznika 2002 golf vdo immo3 TDI

    licznik 4B0 920 981 J D12 licznik VDO 110.080.128/009 0982 - wsad
    Bende BARDZO BARDZO wdzieczny za wszelka pomoc
  • #6 13125712
    mateusz_0690
    Poziom 2  
    Posty: 4
    Witam, tak jak wyżej w temacie; a posiada ktoś z was wsad 4B0 920 981 J D12 licznik VDO 110.080.128/009 0982 Europe, dziękuję i pozdrawiam za odp. :) Ewentualnie mój wsad przerobić na europejski, chodzi głównie o prędkościomierz..
    Załączniki:
    • licznik_oryginal.bin (2 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • #7 14041695
    krisuumax
    Poziom 10  
    Posty: 18
    Ocena: 1
    Witam, czy ten wsad do 4B0 920 981 J z drugiego postu to Europa? Pozdrawiam
  • #8 14754646
    toczek20
    Poziom 11  
    Posty: 9
    Ocena: 9
    CameR napisał:
    Myślę, że bardzo potaniały chińskie interfejsy VAG K+CAN Commander, bo coraz więcej problemów z licznikami na forum.

    Proszę o to wsad do licznika 4B0 920 981 J:
    Potrzebny wsad do licznika 4B0 920 981 J D12 licznik VDO 110.080.128/009 0982
    Załączniki:
    4B0 920 981 J.rar
    4B0 920 981 J.rar
    Download (1.85 KB)

    Czy ten wsad jest przerobiony na Europe?
  • #9 14862186
    sansai
    Poziom 11  
    Posty: 24
    Ocena: 2
    Też bym chciał to wiedzieć :) Gdybyś sprawdził, daj znać, bo ja swój przez wylut mogę tylko zrobić, więc kilkukrotne wgrywanie będzie kłopotliwe :)
  • #10 15006080
    kickers
    Poziom 11  
    Posty: 21
    Pomógł: 1
    Ocena: 5
    Potrzebuję pomocy. Jest ktoś w stanie odczytać nr pin immo po wsad?
  • REKLAMA
  • #11 15137107
    davidovv
    Poziom 10  
    Posty: 70
    Ocena: 14
    mam problem potrzebuje wsad do 8D0 919 881 H 110.008,991/001 proszę o pomoc
  • #12 15831946
    spawn_mateo
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Ocena: 1
    4b0 920 981j d11 110.080.128/009 uk
    Potrzebuje wsad do 2.5tdi 2002rok automat wersja uk bardzo prosze o pomoc audi a6 c5

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik zgłasza problem z zegarami w Audi A6 C5 1.9 TDI, które przestały działać po przerwaniu połączenia podczas odczytu EEPROM za pomocą VAG Commandera. Wskazuje na objawy, takie jak świecące kontrolki, nie działające prędkościomierz i obrotomierz oraz zmieniające się symbole na FIS. W odpowiedziach użytkownicy dzielą się wsadami do liczników, pytają o wersje europejskie oraz oferują pomoc w odczycie PIN immo. Pojawiają się również prośby o wsady do innych modeli liczników.
REKLAMA