Witam! Odgrzewam temat - ponieważ mam podobny problem.
Posiadam lodówkę Electrolux ERB29301X8, Typ CB2901C. Lodówka po otwarciu drzwiczek zgasło, po lekkim "klapnięciu" w oświetlenie (jest też razem z nim wbudowany regulator temperatury - pokrętło) zaczęło działać, ale nie na długo, bo po chwili znowu zgasło (najpierw przygasało, mrugało po czym zgasło na amen).
Pomyślałem, że to żarówka, podłączyłem do innego oświetlenia - działa.
Rozkręciłem to całe "ustrojstwo" ten zabudowany panel we wnętrzu lodówki z wbudowanym oświetleniem, ale na moje oko nic tam się nie dzieje, nie znam się na elektronice ale od Was chciałbym dowiedzieć się co to może być... może to jakiś kondensator stracił swoją "moc" czyżby to podobny przypadek?
W instrukcji jest napisane, że to jeszcze może być bezpiecznik, gdzie to sprawdzić? Gdzie może być bezpiecznik, w tym panelu? Nie ruszam na razie - bo połamię te plastiki wolę najpierw zasięgnąć opinii...
----
Wydzielono z tematu: Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
przez mrhari dnia 27.01.2012 20:28
Posiadam lodówkę Electrolux ERB29301X8, Typ CB2901C. Lodówka po otwarciu drzwiczek zgasło, po lekkim "klapnięciu" w oświetlenie (jest też razem z nim wbudowany regulator temperatury - pokrętło) zaczęło działać, ale nie na długo, bo po chwili znowu zgasło (najpierw przygasało, mrugało po czym zgasło na amen).
Pomyślałem, że to żarówka, podłączyłem do innego oświetlenia - działa.
Rozkręciłem to całe "ustrojstwo" ten zabudowany panel we wnętrzu lodówki z wbudowanym oświetleniem, ale na moje oko nic tam się nie dzieje, nie znam się na elektronice ale od Was chciałbym dowiedzieć się co to może być... może to jakiś kondensator stracił swoją "moc" czyżby to podobny przypadek?
W instrukcji jest napisane, że to jeszcze może być bezpiecznik, gdzie to sprawdzić? Gdzie może być bezpiecznik, w tym panelu? Nie ruszam na razie - bo połamię te plastiki wolę najpierw zasięgnąć opinii...
Moderowany przez mrhari:
bartheezzzz napisał:nie znam się na elektronice
Kolega poprosi raczej kogoś kto się zna.
3.1.19. (13) Zabronione jest publikowanie wpisów w dyskusjach archiwalnych.
3.1.17. (10.9, 16) Zabronione jest publikowanie wpisów obniżających ogólny poziom dyskusji, wynikających z lenistwa lub zawierających roszczeniowy charakter wypowiedzi.
----
Wydzielono z tematu: Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
przez mrhari dnia 27.01.2012 20:28