#1 10632706 04 Mar 2012 16:12 matiteam3 matiteam3 Poziom 12 Posty: 120 Ocena: 31 Autor tematu Post #1 10632706 04 Mar 2012 16:12 Witam posiadam a4 B8 8k0 z klimatronikiem zwykłym i czy jak kupię panel żeby wiał na dwie strefy i podłącze to pójdzie ?? Bo widzę że wejście na kostkę jest identyczne .
#2 10855802 03 Maj 2012 13:37 wrclaguna wrclaguna Poziom 12 Posty: 53 Pomógł: 2 Ocena: 33 Pomocny post? (0) Post #2 10855802 03 Maj 2012 13:37 Nie ma takiej opcji w A4 B8 mamy dwa rodzaje klimy KOMFORT oraz BASIC . Wtyki będa te same ale cały uklad rozni sie silniczkami a dokładniej ilościa .
#3 13723161 19 Cze 2014 23:09 riczi8228 riczi8228 Poziom 10 Posty: 9 Ocena: 5 Pomocny post? (+2) Post #3 13723161 19 Cze 2014 23:09 Odnawiam temat, a co trzeba zrobic(jak przerobić) by z jedno strefowej przerobic na dwu strefową, oczywiście wiadomo oprócz zmiany panelu.
#4 13723466 20 Cze 2014 07:58 Strumien swiadomosci swia Strumien swiadomosc... Poziom 43 Posty: 27488 Pomógł: 1404 Ocena: 6406 Pomocny post? (0) Post #4 13723466 20 Cze 2014 07:58 Trzeba zmienić konsole . Promuję tematy: 26.06.2022 Dlaczego warto kupić naświetlacz IR 12V? Opis zestawu. 21.01.2021 Powerbank 20000mAh skóra ELWORLD 04.01.2021 Podgrzewacz płynu 3000 W 230 V 29.12.2020 Naświetlacz LED 230V 100W 18.03.2020 Dobre rady na przetrwanie/przeczekanie pandemii.. Mam na sprzedaż: 26.01.2022 stk2058
#5 13723467 20 Cze 2014 08:01 riczi8228 riczi8228 Poziom 10 Posty: 9 Ocena: 5 Pomocny post? (+2) Post #5 13723467 20 Cze 2014 08:01 oprócz tego ze panel trzeba zmienic to wiem tylko co jeszcze trzeba przerobić?