logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Audi A4 B8 8K0 - Czy panel dwustrefowy pasuje do zwykłego klimatronika?

matiteam3 04 Mar 2012 16:12 9793 4
REKLAMA
  • #1 10632706
    matiteam3
    Poziom 12  
    Posty: 120
    Ocena: 31
    Witam posiadam a4 B8 8k0 z klimatronikiem zwykłym i czy jak kupię panel żeby wiał na dwie strefy i podłącze to pójdzie ?? Bo widzę że wejście na kostkę jest identyczne .
  • REKLAMA
  • #2 10855802
    wrclaguna
    Poziom 12  
    Posty: 53
    Pomógł: 2
    Ocena: 33
    Nie ma takiej opcji :( w A4 B8 mamy dwa rodzaje klimy KOMFORT oraz BASIC .
    Wtyki będa te same ale cały uklad rozni sie silniczkami a dokładniej ilościa .
  • REKLAMA
  • #3 13723161
    riczi8228
    Poziom 10  
    Posty: 9
    Ocena: 5
    Odnawiam temat, a co trzeba zrobic(jak przerobić) by z jedno strefowej przerobic na dwu strefową, oczywiście wiadomo oprócz zmiany panelu.
  • REKLAMA
  • #4 13723466
    Strumien swiadomosci swia
    Poziom 43  
    Posty: 27488
    Pomógł: 1404
    Ocena: 6406
    Trzeba zmienić konsole .
  • #5 13723467
    riczi8228
    Poziom 10  
    Posty: 9
    Ocena: 5
    oprócz tego ze panel trzeba zmienic to wiem tylko co jeszcze trzeba przerobić?
REKLAMA