Witam mam silnik 3 fazowy zamontowany w podnośniku dwukolumnowym mam przy tym skrzynkę z przekaźnikami i bespiecznikami i próbowałem go podłączyć żeby zmieniał kierunek obrotów ale niestety nie wyszło mi czytałem już na ten temat i szukałem na forum ale nie znalazłem
Obecnie mam silnik podłączony w gwiazdę i czy powinienem zmienić na trójkąt ??
Znalazłem w internecie zdjęcie z przekaźnikami i mam tak samo podłączone
znalazłem jeszcze schemat podłączenia i mam wątpliwości czy nie powinienem zmienić połączenia przy silniku http://elemarek.republika.pl/schematy/lewo_prawo.html
Proszę o pomoc
Pozdrawiam
Obecnie mam silnik podłączony w gwiazdę i czy powinienem zmienić na trójkąt ??
Znalazłem w internecie zdjęcie z przekaźnikami i mam tak samo podłączone
znalazłem jeszcze schemat podłączenia i mam wątpliwości czy nie powinienem zmienić połączenia przy silniku http://elemarek.republika.pl/schematy/lewo_prawo.html
Proszę o pomoc
Pozdrawiam