Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Golf 4 1.9tdi '03 - Wysokie spalanie i tryb awaryjny

14 Mar 2012 20:16 8404 12
  • Poziom 9  
    Witam. Tak jak w temacie mam problem. Od pewnego czasu spala mi więcej i wchodzi w tryb awaryjny. Na komputerze pokazał błędy na wszystkich cylindrach. Mianowicie: Zawór pompowtryskiwacza- przekroczone w górną granice regulacji
  • Poziom 29  
    Podaj dokładnie numery błędów jakie wyskakują i sprawdź grupę 023 przy wolnych obrotach.
  • Poziom 21  
    sprawdz czy nie przybywa oleju w silniku
  • Poziom 9  
    Nie przybywa oleju

Dodano po 4 [minuty]:

17675 zawór pompowtryskiwacza cyl. 3 - przekroczone w górę granice regulacji
    17672 zawór pompowtryskiwacza cyl. 2 - przekroczone w górę granice regulacji
    17678 zawór pompowtryskiwacza cyl. 4 - przekroczone w górę granice regulacji
    17669 zawór pompowtryskiwacza cyl. 1- przekroczone w górę granice regulacji
  • Poziom 21  
    to mogłoby wyglądac na extremalnie przestawiony rozrząd, albo uszczelnienia wtrysków sie skończyły, ale to mi sie migdy w pompowtryskach nie zdarzyło, aby wszystkie.
    Jeszcze sobie przypomniałem, ze kiedyś ktos miał takie błedy przez zastosowanego "tuningboxa"
    jeszcze do sprawdzenia szczelnosc układu paliwowego i filtr paliwa
  • Poziom 9  
    Byłem na regulacji pompowtryskiwaczy i powiedzieli ze na wszystkich było za wysokie ciśnienie o ponad 100% . Podobno ma być ok. Zobaczymy
  • Poziom 39  
    20balon napisał:
    Byłem na regulacji pompowtryskiwaczy i powiedzieli ze na wszystkich było za wysokie ciśnienie o ponad 100%
    No to niezły bajer ktoś wymyślił.

Dodano po 1 [minuty]:

W jaki sposób zmniejszyli to ciśnienie? powiedzieli ci może?
  • Poziom 21  
    Z tego co wiem, to w pompowtryskach wartość ciśnienia otwarcia wtryskiwacza jest zależna od momentu z jakim jest skręcony pompowtryskiwacz, tylko ja nieanam metody jak sprawdzic moment otwarcia pompowtrysku.
    Nie pamiętam jaki to ma być moment, ale z doświadczenia wiem, że jak jest skręcony prawidłowo pompowtrysk to niema z nim żadnychproblemów

Dodano po 28 [minuty]:

to coś do tematu regulacji pompowtrysków

Golf 4 1.9tdi '03 - Wysokie spalanie i tryb awaryjny Golf 4 1.9tdi '03 - Wysokie spalanie i tryb awaryjny
  • Poziom 39  
    robert199 to jest ustawianie pompowtrysków, ciśnienia tak nie wyregulujesz.
  • Poziom 1  
    spalani przy sredniej jeżdzie to około 6l/100
  • Poziom 10  
    hmm a Turbina pracuje bez zarzutu ???