Witam , mam problem z pralka ewm 2000 problem objawia sie tym ze po ustawieniu
jakiego kolwiek programu i wcisnieciu start pralka zamyka blokade drzwi i cisza
nic sie nie dzieje i tak na obojetnie jakim programie czy wirowanie
Po sprawdzeniu silnika oraz kabli wszystko ok i jak nalezy nie wiem co dalej sprawdzac czy ktos pomoze ? pozdrawiam
jakiego kolwiek programu i wcisnieciu start pralka zamyka blokade drzwi i cisza
nic sie nie dzieje i tak na obojetnie jakim programie czy wirowanie
Po sprawdzeniu silnika oraz kabli wszystko ok i jak nalezy nie wiem co dalej sprawdzac czy ktos pomoze ? pozdrawiam