Witam
Zbudowałem wczoraj klona SansAmp GT-2 ze strony tonepad.com. Bez podłączenia gitary słychać pisk z głośnika.
Po podłączeniu gitary na ustawieniu "Clean" gitary nie słychać, tylko pisk.Na ustawieniu "Hot Wired" słychać bardzo cichy, przesterowany dźwięk zagłuszony piskiem.
IC1 - TL072
IC2-4 - NE5532
Sprawdzałem wyjścia opampów:
IC1A - czysty dźwięk
IC1B - czysty dźwięk(ciszej niż IC1A)
IC2A - czysty wzmocniony dźwięk
IC2B - straszny pisk
Zdjęcia:
Przepraszam za jakość zdjęć, po południu wstawię lepsze.
Nie wiem co może temu układowi dolegać,bardzo proszę o pomoc bo muszę oddać go w poniedzialek na konkurs do szkoły.
Z góry dziękuję
bartek12330
Zbudowałem wczoraj klona SansAmp GT-2 ze strony tonepad.com. Bez podłączenia gitary słychać pisk z głośnika.
Po podłączeniu gitary na ustawieniu "Clean" gitary nie słychać, tylko pisk.Na ustawieniu "Hot Wired" słychać bardzo cichy, przesterowany dźwięk zagłuszony piskiem.
IC1 - TL072
IC2-4 - NE5532
Sprawdzałem wyjścia opampów:
IC1A - czysty dźwięk
IC1B - czysty dźwięk(ciszej niż IC1A)
IC2A - czysty wzmocniony dźwięk
IC2B - straszny pisk
Zdjęcia:
Przepraszam za jakość zdjęć, po południu wstawię lepsze.
Nie wiem co może temu układowi dolegać,bardzo proszę o pomoc bo muszę oddać go w poniedzialek na konkurs do szkoły.
Z góry dziękuję
bartek12330