Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jak podłączyć wzmacniacz??

oskar556 21 May 2012 12:11 3143 7
    oskar556
    Level 12  
    Witam, dostałem wczoraj od taty wzmacniacz i chciałem go podłączyć tak żebym to co mówił na mikrofonie tak żeby było w głośnikach słychać. Ale nie mam pojęcia jak to podłączyć żeby to działało. Wstawiam zdjęcia ponumerowane kabli i wejść we wzmacniaczu. Jeśli ktoś się na tym zna proszę o pomoc ! Wystarczy że powie mi ktoś co z jakim numerem podłączyć. Może być jeszcze tak że nie mam jakiegoś kabla więc proszę mi napisać jaki mam dokupić. Z góry dziękuję.
    WZMACNIACZ: AKAI DIGITAL INTEGRATED AMPLIFIER AM-55
    MIKROFON: AZUSA SF-21

GŁOŚNIK-

KABLE-

Jak podłączyć wzmacniacz?? Jak podłączyć wzmacniacz?? Jak podłączyć wzmacniacz?? Jak podłączyć wzmacniacz??

MIKROFON-

WEJŚCIA WE WZMACNIACZU-

Jak podłączyć wzmacniacz?? Jak podłączyć wzmacniacz?? Jak podłączyć wzmacniacz??

korrus666
    Level 40  
    Mikrofony nie podłączysz bezpośrednio pod wzmacniacz. Podłączenie samych kolumn nie jest jakoś specjalnie trudne. Bierzesz sobie przewód z oznaczeniami 9-12 i 9 i 10 wtykasz w kolumnę w 1 i 2 a z drugiej strony we wzmacniacz w 22 i 23. Jak masz jeszcze jedną kolumnę to podłączasz analogicznie. Do mikrofonu potrzebujesz przedwzmacniacz mikrofonowy.
    oskar556
    Level 12  
    A taki wzmacniacz mikrofonowy w jakiej cenie mogę dostać? Taki w miarę dobry oczywiście.
    galica7
    Level 26  
    Ewentualnie jakiś prosty mixer z wejściem mikrofonowym
    oskar556
    Level 12  
    Dzięki wszystkim już wiem o co chodzi ^^ + dla każdego.