Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nissan Primera P12 2,2 DCI problem z odpaleniem

22 Maj 2012 12:42 7771 5
  • Poziom 2  
    Witam,
    mam taki problem, od wczoraj.
    Auto do tej pory, działające bez zarzutu,filtry olej wymienione miesiąc temu.
    Wczoraj z rana odpalił bez problemu, jak zawsze.Przejechałem 40 km,przerwa 3 godzinna, odpalił bez problemu,znów 40 km też ok, wróciłem do domu, po jakichś 4 godzinach odpalam nie zaskoczył.Druga próba odpalił,żadnych niechcianych odgłosów, duszenia się, czy cokolwiek.Normalnie jakby nic.I tak kilka kolejnych rób za każdym razem odpala.
    Dziś z rana znów to samo, pierwsza próba i nie zaskoczył.Druga próba i kolejne znów wszystko ok.
    Zrobiłem testy na komputerze, tym samochodowym wszystko ok.Żadne kontrolki w czasie jazdy się nie zaświecają.Akumulator też ok.
    Gdzie szukać problemu?
  • Poziom 11  
    a miga moze po przekreceniu kluczyka na czerwono symbol samochodu ?
  • Poziom 2  
    Hej,
    dzięki za zainteresowanie, problem rozwiązany i banalny, koszt naprawy 0 zł, mianowicie wężyk od paliwa nieszczelny był,paliwo wyciekało, tracił obroty i gasł.
  • Poziom 2  
    witam w mojej primerze co jakis czas zaswieca sie czerwona dioda w kształcie auta i po przekreceniu kluczyka albo cały pulpit gasnie i cisza wogule rozrusznik nie kreci albo w wiekszosci przypadkow zegary sie swieca rozrusznik kreci a auto niechce zapalic i czasami trwa to 2 dni potem samo sie naprawia troche pojezdze bez problemow i po około 2 lub 3 tygodniach znowu sie blokuje morze mi ktos poradzic co sie dzieje miał ktos z tym problem prosze o podpowiedz z gory dziekuje
  • Poziom 30  
    Na dobry początek bezpieczniki na akumulatorze, zły kontakt lub potrafi się tek głupio przepalić że nie widać i raz łączy a raz nie.
    pozdr
  • Poziom 2  
    dzienki poruszałem cos klemy mam luzne mimio ze na maksa dokrecone bezpiecznikami tez poruszałem narazie jest ok dzieki za rade