WITAM
Mam problem z laptkiem ibm model 560x.Po wlaczeniu go przelicza pamięc i pokazuje bląd 161 i 163 zaraz potym pokazuje sie kłudka i migający kursor przy niej.Po wcisnięciu enter wyskakuje okienko z napisem ERROR 161 163 i tak zostaje i nic nieda sie zrobic dalej.
P-O-M-O-C-Y
pozdrawiam
Nie używaj dużych liter w tytule - REGULAMIN.[h]
Mam problem z laptkiem ibm model 560x.Po wlaczeniu go przelicza pamięc i pokazuje bląd 161 i 163 zaraz potym pokazuje sie kłudka i migający kursor przy niej.Po wcisnięciu enter wyskakuje okienko z napisem ERROR 161 163 i tak zostaje i nic nieda sie zrobic dalej.
P-O-M-O-C-Y
pozdrawiam
Nie używaj dużych liter w tytule - REGULAMIN.[h]