Witam serdecznie.
Szanowni forumowicze mam drobny problem z doborem odpowiedniego sprzętu dla siebie w domu. Szukałem już na forum i nie znalazłem konkretnego, interesującego mnie rozwiązania. Mianowicie posiadam antenę na dachu "OPTICUM AX1000" na maszcie skierowaną na RTCN Katowice - kosztowy. Antenka działa świetnie i nie mam z nią problemów. Teraz chciałem podzielić ten sygnał na 4 telewizory i tu zachodzi moje pytanie. Jak to najlepiej (czyt. bez strat sygnału) zrobić. Interesuje mnie konkretne rozwiązanie tzn. najlepiej konkretne typ i model sprawdzonego urządzenia. Ponieważ widziałem różne rozgałęźniki pasywne jak i aktywne, różnego rodzaju wzmacniacze rozdzielające na 4 TV i szczerze mówiąc zgłupiałem co najlepiej kupić. Prosił bym o nazwę urządzenia i najlepiej o podanie konkretnego urządzenia dla przykładu. Z góry dziękuje oraz pozdrawiam.
Szanowni forumowicze mam drobny problem z doborem odpowiedniego sprzętu dla siebie w domu. Szukałem już na forum i nie znalazłem konkretnego, interesującego mnie rozwiązania. Mianowicie posiadam antenę na dachu "OPTICUM AX1000" na maszcie skierowaną na RTCN Katowice - kosztowy. Antenka działa świetnie i nie mam z nią problemów. Teraz chciałem podzielić ten sygnał na 4 telewizory i tu zachodzi moje pytanie. Jak to najlepiej (czyt. bez strat sygnału) zrobić. Interesuje mnie konkretne rozwiązanie tzn. najlepiej konkretne typ i model sprawdzonego urządzenia. Ponieważ widziałem różne rozgałęźniki pasywne jak i aktywne, różnego rodzaju wzmacniacze rozdzielające na 4 TV i szczerze mówiąc zgłupiałem co najlepiej kupić. Prosił bym o nazwę urządzenia i najlepiej o podanie konkretnego urządzenia dla przykładu. Z góry dziękuje oraz pozdrawiam.