Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ford Focus 1.8 TDDI - Nierówna praca silnika po naprawie pompy wtryskowej vp-30

kris8709 08 Wrz 2012 00:45 4212 1
  • #1 08 Wrz 2012 00:45
    kris8709
    Poziom 1  

Uszczelniałem pompę wtryskowa w focusie bo ciekło pojechałem do pompiarza we Wrocławiu i uszczelnił lecz nie zlikwidował całkiem nierównej pracy silnika mianowicie silnik pracuje nie równo jak odpalam go i do momentu przejechania jakiś 8 km przestaje nie równo pracować lecz tylko słychać nie równą prace na wolnych obrotach lecz jak lekko przygazuje to silnik na moment pracuje poprawnie i wraca na nierówną prace . Bylem u tego pompiarza już 3 razy z reklamacją lecz koleś za każdym razem coś tam zrobi samochód popracuje normalnie jakiś 1 dzień i sytuacja z nierówną pracą silnika powtarza się następnego ranka . Pytanie = macie jakieś pomysły jak to naprawić ? By jak pojadę tam 4 raz by coś im podpowiedzieć jak to definitywne zlikwidować. Poza tym spala więcej niż jak był dobry .

1 1
  • #2 12 Wrz 2012 13:02
    Hans30
    Poziom 27  

Napisałeś "Bylem u tego pompiarza już 3 razy z reklamacją lecz koleś za każdym razem coś tam zrobi samochód popracuje normalnie jakiś 1 dzień."..
    Może czas się dowiedzieć co mu nie wyszło, na początek proponuje go zapytać w czym jest problem że usterka się powtarza. Myślę że to najprostszy sposób by zacząć temat od strony rozwiązania problemu.

0