Panowie proszę o jakieś sugestie w celu usunięcia problemu zanim udam się do mechanika.
Wczoraj u mojej megi pojawił się następujący problem: jeżdząc po mieście skręcając na krzyżówkach silnik nagle gasł i zapalała się kontrolka zygzaka. Z ponownym odpaleniem nie było żadnego problemu tylko podczas skręcanie noga z gazu obroty w dół i silnik gasł. Dodam jeszcze że na drugim biegu dziwnie się zachowywał tzn dodając gazu przez chwile zero reakcji,troche zaczeło telepac i dopiero wkrecal sie na obroty. W korkach nie było problemu z gaśnięciem. 3 tygodnie temu wymieniony rozrząd, filtry i olej.
Z góry dzięki za pomoc
Wczoraj u mojej megi pojawił się następujący problem: jeżdząc po mieście skręcając na krzyżówkach silnik nagle gasł i zapalała się kontrolka zygzaka. Z ponownym odpaleniem nie było żadnego problemu tylko podczas skręcanie noga z gazu obroty w dół i silnik gasł. Dodam jeszcze że na drugim biegu dziwnie się zachowywał tzn dodając gazu przez chwile zero reakcji,troche zaczeło telepac i dopiero wkrecal sie na obroty. W korkach nie było problemu z gaśnięciem. 3 tygodnie temu wymieniony rozrząd, filtry i olej.
Z góry dzięki za pomoc