logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Ile kabli ma sonda lambda w Nissan Maxima 1992 3.0? Ile sond i jaki gwint?

cydzio 28 Sty 2005 12:08 2030 7
REKLAMA
  • #1 1175887
    cydzio
    Poziom 11  
    Posty: 9
    Ocena: 2
    Czy wiecie może ilu kablowa jest sonda lambda w Nissanie Maxima 92r, poj. 3.0?? Jest jedna, czy może są dwie?? Jaki jest gwint?? Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #3 1176127
    cydzio
    Poziom 11  
    Posty: 9
    Ocena: 2
    Wielkie dzięki sigi. Pozdrawiam
  • #4 1176134
    Artwin
    Poziom 16  
    Posty: 154
    Pomógł: 8
    Ocena: 15
    Sigi masz złe informacje . W Maximie 3.0 r.1992 są dwie sondy lambda trzy przewodowe plus czujnik temperatury spalin na dwóch kablach.
  • REKLAMA
  • #6 1184296
    cydzio
    Poziom 11  
    Posty: 9
    Ocena: 2
    a czujnik jest osobno, czy jest zamontowany w sondzie??
  • REKLAMA
  • #7 1188603
    Artwin
    Poziom 16  
    Posty: 154
    Pomógł: 8
    Ocena: 15
    Osobno i chyba na rurze recyrkulacyjnej.Z dwoma kablami.
  • #8 1569798
    Nikos_Wariat
    Poziom 13  
    Posty: 116
    Pomógł: 4
    Ocena: 9
    W mojej maxime 1 jest 1 sonda :) a wydech mam fabryczny

Podsumowanie tematu

✨ W Nissan Maxima z 1992 roku o pojemności 3.0 znajdują się dwie sondy lambda, każda trzyprzewodowa. Dodatkowo obecny jest osobny czujnik temperatury spalin, który jest zamontowany oddzielnie, prawdopodobnie na rurze recyrkulacyjnej, i posiada dwa przewody. Informacje o jednej sondzie czterokablowej okazały się nieaktualne. W przypadku Maximy z silnikiem 1.0 fabrycznie montowana jest jedna sonda lambda.
REKLAMA