witam ma taki porblem posadam kamere Analogowa i tuner i chcialbym zgrac film z tej kamery porosze o jakiś dobry pogram czym bym mugł to zgrac i najlepiej zeby był po polsku
z góry dzięki
z góry dzięki
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam