logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

husqvarna 55 - gęsty biały dym po odpaleniu piły

crejzy 09 Paź 2012 19:39 4527 2
REKLAMA
  • #1 11394633
    crejzy
    Poziom 10  
    Posty: 8
    Witam, piła husqvarna 55 przywitała mnie brzydkim, białym dymem z tłumika zaraz po odpaleniu. Wcześniej sporo kręciłem z włączonym ssaniem nie wiedząc, że wciśnięcie przycisku dekompresyjnego ułatwia odpalanie. Co zepsułem? :cry:
  • REKLAMA
  • #2 11394865
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • #3 11395544
    crejzy
    Poziom 10  
    Posty: 8
    Olej przepisowo był mieszany - 1:50, więc pewnie opcja pierwsza.
REKLAMA