Witam, piła husqvarna 55 przywitała mnie brzydkim, białym dymem z tłumika zaraz po odpaleniu. Wcześniej sporo kręciłem z włączonym ssaniem nie wiedząc, że wciśnięcie przycisku dekompresyjnego ułatwia odpalanie. Co zepsułem?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam