Witam.
Posiadam silnik z pralki Whirpool MCA 38/64-148/ALA1.
Na jednej tabliczce pisze:
35023393
MCA 38/64-148/ALA1
Line S23 WK4703
A na drugiej:
C.E.SET.
MCA 38/64-148/ALA1
1,5 A - 335W
230-240V - 50Hz - cl F/F
Mam podłączony silnik bezpośrednio do prądu i chodzi na full obrotach. Doszły mnie słuchy, że jak ten silnik (komutatorowy) będzie chodził na najwyższych obrotach to po około 5 minutach się spali i mam problem czy go załączać czy nie, bo boję się czy się naprawdę nie spali. Jeśli tak to będę musiał pomyśleć nad regulatorem obrotów. Mam do Was jeszcze jedną małą prośbę.
Znalazłem w sklepie 2 regulatory obrotów i zastanawiałem się nad tym:
Regulator obrotów
ale znalazłem jeszcze ten:
Regulator obrotów
Chciałbym się dowiedzieć, który będzie "lepszy", czy ten 1 mógłby być czy jednak lepiej ten 2 ?
Proszę o pomoc.
Posiadam silnik z pralki Whirpool MCA 38/64-148/ALA1.
Na jednej tabliczce pisze:
35023393
MCA 38/64-148/ALA1
Line S23 WK4703
A na drugiej:
C.E.SET.
MCA 38/64-148/ALA1
1,5 A - 335W
230-240V - 50Hz - cl F/F
Mam podłączony silnik bezpośrednio do prądu i chodzi na full obrotach. Doszły mnie słuchy, że jak ten silnik (komutatorowy) będzie chodził na najwyższych obrotach to po około 5 minutach się spali i mam problem czy go załączać czy nie, bo boję się czy się naprawdę nie spali. Jeśli tak to będę musiał pomyśleć nad regulatorem obrotów. Mam do Was jeszcze jedną małą prośbę.
Znalazłem w sklepie 2 regulatory obrotów i zastanawiałem się nad tym:
Regulator obrotów
ale znalazłem jeszcze ten:
Regulator obrotów
Chciałbym się dowiedzieć, który będzie "lepszy", czy ten 1 mógłby być czy jednak lepiej ten 2 ?
Proszę o pomoc.