Witam posiadam silnik od pralki Whirpool. Chciałbym z niego zrobić pewne urządzenie, ale niestety ma za duże obroty. Chciałbym zrobić lub kupić taki regulator obrotów tylko nie wiem jak i jaki regulator się do tego nada.
PS. Obiło mi się o uszy że można zrobić taki regulator z odkurzacza (ten suwak co zwiększa moc ssania odkurzacza xD), wiertarki lub z jakiegoś starego radia potencjometr z płytką drukowaną. Jestem zielony w tym temacie więc proszę Was o pomoc
PS. Obiło mi się o uszy że można zrobić taki regulator z odkurzacza (ten suwak co zwiększa moc ssania odkurzacza xD), wiertarki lub z jakiegoś starego radia potencjometr z płytką drukowaną. Jestem zielony w tym temacie więc proszę Was o pomoc