Mój temat nie ma na celu wypytywać czemu radio pokazuję napis Protect bo z zaczerpniętej wiedzy na forum na 95% jest to spalona końcówka mocy. Koszt naprawy w serwisie to koszt używanego radia na alledrogo, więc naprawa się za bardzo nie opłaca.
Chciałbym uzyskać informację, jakie są przyczyny tej usterki. Radio grało w samochodzie Citroen Xsara, mam w nim 6 głośników. Wcześniej w tym samochodzie miałem jakieś radio Pioniera i wszystko było ok. Przy kupnie samochodu miałem już w zamontowane 6 głośników. Tuby/skrzyni/wzmacniaczy nie ma i nie było.
Czemu Kenwood odmówił posłuszeństwa?
Czy przyczyną spalenia się końcówki mocy jest fakt iż w samochodzie jest 6 głośników a wyjść w radiu tylko 4? Zauważyłem, że do 2 głośników są podczepione (kabel ma zdjętą izolacje i w tym miejscu jest podczepiony kabel od kolejnego głośnika) kolejne dwa głośniki i kabel dopiero wchodzi w końcówkę. Tym sposobem mam 6 głośników.
Chce się dowiedzieć czy to mogło mieć wpływ, po to bym nie kupił kolejnego radia, które w taki sam sposób przestanie działać.
Chciałbym uzyskać informację, jakie są przyczyny tej usterki. Radio grało w samochodzie Citroen Xsara, mam w nim 6 głośników. Wcześniej w tym samochodzie miałem jakieś radio Pioniera i wszystko było ok. Przy kupnie samochodu miałem już w zamontowane 6 głośników. Tuby/skrzyni/wzmacniaczy nie ma i nie było.
Czemu Kenwood odmówił posłuszeństwa?
Czy przyczyną spalenia się końcówki mocy jest fakt iż w samochodzie jest 6 głośników a wyjść w radiu tylko 4? Zauważyłem, że do 2 głośników są podczepione (kabel ma zdjętą izolacje i w tym miejscu jest podczepiony kabel od kolejnego głośnika) kolejne dwa głośniki i kabel dopiero wchodzi w końcówkę. Tym sposobem mam 6 głośników.
Chce się dowiedzieć czy to mogło mieć wpływ, po to bym nie kupił kolejnego radia, które w taki sam sposób przestanie działać.