Witam.
Napisałem prosty programik. Działa on tak że po włączeniu układ generuje impulsy o częstotliwości regulowanej przez ADC2.
Teraz nie mam pojęcia jak zrobić aby przycisk podpięty na PD.0 włączał i wyłączał mi ten generator na wyjściu atmegi.
Napisałem prosty programik. Działa on tak że po włączeniu układ generuje impulsy o częstotliwości regulowanej przez ADC2.
Teraz nie mam pojęcia jak zrobić aby przycisk podpięty na PD.0 włączał i wyłączał mi ten generator na wyjściu atmegi.
Kod: text