Witka!
Chcialbym sie dowiedziec co tez Szanowni Koledzy mysla o radiowym laczu internetowym? Ostatnio w okolicy pojawila sie firma oferujaca takie uslugi po przystepnych cenach i zanim zamowie lacze chcialbym zasiegnac Waszej opinii na ten temat. Teraz korzystam z "uslug" TPSA oraz modemu i mysle ze taka zmiana bylaby korzystna dla mnie, jednak z drugiej strony slyszalem ze sa problemy z niezawodnoscia takiego polaczenia.
Konkretnie chodzi o lacze stale 128 kbits, odleglosc miedzy antenami wyniosla by 2km w linii prostej bez ich wzajemnej widocznosci. Goscie z firmy twierdza ze da sie w takich warunkach zestawic stabilne polaczenie. Co Wy na to?
Pozdrawiam
Andy
Chcialbym sie dowiedziec co tez Szanowni Koledzy mysla o radiowym laczu internetowym? Ostatnio w okolicy pojawila sie firma oferujaca takie uslugi po przystepnych cenach i zanim zamowie lacze chcialbym zasiegnac Waszej opinii na ten temat. Teraz korzystam z "uslug" TPSA oraz modemu i mysle ze taka zmiana bylaby korzystna dla mnie, jednak z drugiej strony slyszalem ze sa problemy z niezawodnoscia takiego polaczenia.
Konkretnie chodzi o lacze stale 128 kbits, odleglosc miedzy antenami wyniosla by 2km w linii prostej bez ich wzajemnej widocznosci. Goscie z firmy twierdza ze da sie w takich warunkach zestawic stabilne polaczenie. Co Wy na to?
Pozdrawiam
Andy