logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

VW Golf II. Dziwne grzechotanie po naciśnięciu sprzęgła.

TOWO79 04 Lut 2005 15:43 1710 5
REKLAMA
  • #1 1197690
    TOWO79
    Poziom 2  
    Posty: 2
    moim problemem jest dziwne"grzechotanie" za każym razem kiedy w czasie jazdy nacisne na pedał sprzęgła i nie wiem czy to może być spowodowane czy to jest poważn austerka?
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 1197862
    guciioo
    Poziom 16  
    Posty: 196
    Pomógł: 11
    Ocena: 39
    Może to być łożysko wycisku sprzegłowego lub sam wyciskdo wymiany.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #3 1197980
    elektronik system
    Poziom 13  
    Posty: 86
    Pomógł: 5
    Ocena: 28
    to jest łożysko lub tarcza sprzęgłowa (popękane spręzynki) można jeżdzić dalej,ale trzeba myśleć o naprawie
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #4 1198292
    Heroses
    Poziom 24  
    Posty: 921
    Pomógł: 71
    Ocena: 160
    A szarpie samochodem podczas ruszania??
    Jeśli tak tarcza sprzęgłowa ma popękane sprężynki.
    Jeśłi nie szarpie łożysko oporowe do wymiany.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #5 1202632
    guciioo
    Poziom 16  
    Posty: 196
    Pomógł: 11
    Ocena: 39
    jest dziwne"grzechotanie" za każym razem kiedy w czasie jazdy nacisne na pedał sprzęgła

    Panowie a nie pomyśleliście o sprężynie centralnej docisku bo mi sie wydaje że tu jest problem.
  • Pomocny post
    #6 1202751
    musiej
    Poziom 16  
    Posty: 129
    Pomógł: 16
    Ocena: 40
    Kolego i tak cie czeka rozebranie sprzęgła rozbierzesz to zobaczysz co trzeba wymienić nie ma co gdybać . napisz tylko jeszcze czy na postoju jest ten sam objaw bo piszesz że to się dzieje podczas jazdy

    Dodano po 1 [minuty]:

    napisz też czy wysprzeglanie jest normalne bez oporów i zgrzytów
REKLAMA