moim problemem jest dziwne"grzechotanie" za każym razem kiedy w czasie jazdy nacisne na pedał sprzęgła i nie wiem czy to może być spowodowane czy to jest poważn austerka?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam