Witam.
Dostałem se k750i z orange red49. Telefon dostałem do softu bo nie chciał odtwarzać plików mp3. Po fleshu plikami: K750i_CXC125952_EU1_R1CA021_Red49.ck75swK750i_CXC125952_EU1_R1CA021_Red49.ck75sw ,K750i_CXC125953_EMEA1_R1CA021_Red49.ck75fs i costomizacji na emma1 telefon sie włancza,pojawia sie napis please wait, pasek stanu przesunie sie z centymetr i staje. Szukałem na forum takich tematów i próbowałem postepować wedle instrukcji ale nic to nie dało.Prosze o pomoc, posiadam cruisera+.pozdrawiam
Dostałem se k750i z orange red49. Telefon dostałem do softu bo nie chciał odtwarzać plików mp3. Po fleshu plikami: K750i_CXC125952_EU1_R1CA021_Red49.ck75swK750i_CXC125952_EU1_R1CA021_Red49.ck75sw ,K750i_CXC125953_EMEA1_R1CA021_Red49.ck75fs i costomizacji na emma1 telefon sie włancza,pojawia sie napis please wait, pasek stanu przesunie sie z centymetr i staje. Szukałem na forum takich tematów i próbowałem postepować wedle instrukcji ale nic to nie dało.Prosze o pomoc, posiadam cruisera+.pozdrawiam