Mam Win 98 .Do odbioru poczty używam microsoft outlook. Wszystko było ok ale od paru dni po wciśnięciu "wyślij - odbierz" wyskakuje ramka , która domaga sie wpisania użytkownika i hasła.Po wykonaniu tej czynności za chwilę znowu wyskakuje ta sama ramka. System był przeinstalowany pare dni temu i po tej operacji chodziło dobrze.
Używam stałego łącza A skrzynkę mam w onecie.Bardzo proszę o pomoc.Dzięki wszystkim , którzy zachcą pomóc.
Używam stałego łącza A skrzynkę mam w onecie.Bardzo proszę o pomoc.Dzięki wszystkim , którzy zachcą pomóc.