Witam ,mam problem z odpalaniem na benzynie i na gazie. Zabrakło mi benzyny i odpalałem autko w trybie awaryjnym na gazie, Wyszła taka kiszka ze rozszczeliło mi weżyki miedzy filtrami a wtryskami i do tego jeszcze miedzy wtryskami a kolektorem. Prubowałem potem odpalic na benzynie ale nic z tego .Pewne jest ze pompa paliwa działa poprtawnie filtr paliwa jest nowy. Pompa paliwo podaje tylko do wtrysków .Wygląda na to ze samochód zawiesił sie na trybie awaryjnym gazu ale tez nie odpala . CO MAM ZROBIC PROSZE O POMOC