logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

instalacje gazowe chrysler voyager 2.4 16v 1996 nie odpala na gazie ani na benz

hinduz 16 Sty 2013 21:51 3273 5
REKLAMA
  • #1 11799148
    hinduz
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Witam ,mam problem z odpalaniem na benzynie i na gazie. Zabrakło mi benzyny i odpalałem autko w trybie awaryjnym na gazie, Wyszła taka kiszka ze rozszczeliło mi weżyki miedzy filtrami a wtryskami i do tego jeszcze miedzy wtryskami a kolektorem. Prubowałem potem odpalic na benzynie ale nic z tego .Pewne jest ze pompa paliwa działa poprtawnie filtr paliwa jest nowy. Pompa paliwo podaje tylko do wtrysków .Wygląda na to ze samochód zawiesił sie na trybie awaryjnym gazu ale tez nie odpala . CO MAM ZROBIC PROSZE O POMOC
  • REKLAMA
  • #2 11799221
    waldek1106
    Poziom 14  
    Posty: 83
    Pomógł: 6
    Ocena: 58
    Pytam czy jest iskra na świecach ?
  • REKLAMA
  • #3 11799239
    hinduz
    Poziom 2  
    Posty: 2
    wlasnie tego nie sprawdziłem ale wiem na pewno ze swiece sa suche
  • REKLAMA
  • #4 11800097
    Pawel wawa
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 16093
    Pomógł: 1262
    Ocena: 4423
    Zobacz czy masz impulsy na wtryski paliwa, pewnie nie, zobacz czego brakuje, plusa czy masy, zobacz gdzie masz cięte przewody od wtrysków i łączone z instalacją gazową. Pospinaj jak było fabrycznie. Doprowadź samochód do ładu na benzynie a potem zajmij się gazem.
  • REKLAMA
  • #5 11816943
    synor
    Użytkownik obserwowany
    Posty: 29
    Pomógł: 2
    Ocena: 17
    Najpierw podaj jaki masz system
    -blitz
    -just
    - sequent fly
    - sequent 56
    - sequent plug & drive

    ?????????????????????
    Moderowany przez Pawel wawa:

    Reklama usunięta!

  • #6 20264185
    arturmarek1
    Poziom 12  
    Posty: 249
    Pomógł: 1
    Ocena: 15
    crysler voyager 2001 2,4 zawór EGR
REKLAMA