Witam, wiem że można do laptopa podłączyć dysk 3,5" poprzez przelotkę 2,5" -> 3,5". Ale zastanawiałem się czy można poprzez przelotkę i taśmę Ata 100/133 podłączyć dysk i cd-rom razem. Czy mogą wystąpić jakieś konflikty, może poprostu nie wykryje on cd-romu i dysku??? Zasilanie to nie problem ponieważ laptop ma służyć do pracy stacjonarnej w samochodzie jako odtwarzacz mp3. Dodam że chodzi o laptopa 486, ale nie o jakiś konkretny model.
P.S. jakie największe dyski obslugują laptopy 486 w najlepszym przypadku?
Pozdrawiam
P.S. jakie największe dyski obslugują laptopy 486 w najlepszym przypadku?
Pozdrawiam