Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Fabryka Prądu
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Megane Clasic - Ciężko pali na ciepło

11 Lut 2013 19:15 1965 5
  • Poziom 11  
    Witam wszystkich forumowiczów. Ma Renaulta z 1.9DTI nie mam już siły do tego auta. Auto jak jest ciepłe nie chce odpalić jak długo kręce to czasami załapie z ciężkim bólem, nic nie daje zdjęcie wtyczki temperatury cieczy. Auto jak jest zimne pali znacznie lepiej ale wedłóg mnie nie pali na dotyk (świece żarowe są sprawne prąd do nich dochodzi). Ustawiał mi pan od diesli kąt wtrysku, że komo teraz jest ok. Już się już przymierzam do wymiany pompy wtryskowej.
    Wymieniałem już rozrusznik na inny. Bo wyczytałem, że on może być powodem. Problem dalej ten sam. Mój stary rozrusznik w innym aucie też renault 1.9ti śmiga bez problemu.
    Bardzo proszę o wskazówki od osób, które zmagały się z podobnym problemem by wspólnie trafić na usterkę.
  • Fabryka Prądu
  • Poziom 27  
    ostatnio mialem taki przypadek i okazalo sie ze pompa wtryskowa musiala przejsc regeneracje u pompokrzy
  • Fabryka Prądu
  • Poziom 11  
    Ja w tym tygodniu bede szukał przyczyny i jak znajdę dam znać co powodowało awarię, choć prosiłbym o jakieś wskazówki, które ułatwiły by poszukiwanie
  • Poziom 30  
    oczywiście podstawowe rzeczy takie jak filtry, rozrząd, węże żeby pompa nie łapała powietrza oraz ciśnienie w cylindrach sprawdzone ?
  • Poziom 11  
    Ciśnienie na garach jest ok 30 atm. Świece wszystkie grzeją. Prąd do nich dochodzi. Rozrząd robiony i ustawiona pompa na zegar. Czyli wszystko jest tak jak fabryka przykazuje a auto i tak się buntuje
  • Poziom 30  
    a wtedy kiedy gorący i nie pali ciśnienie w cylindrach tez ok?
    jeśli tak to wtryski albo pompa.