Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jak zacząc programowanie zielonki mam juz wsad ale co dalej

16 Lut 2005 12:41 1852 3
  • Poziom 14  
    jak zacząc programowanie zielonki mam juz wsad ale co dalej jaki program do tego uzyc ?? czy potrzebny jest programator kart fun?? prosze o jakies wskazowki
  • Poziom 25  
    Tak, najprostszy i najtańszy to programator JDM + program ICprog.
  • Poziom 12  
    .....jezeli masz zielonke z ukladami na wierchu......czyli laminat to wystarczy to co kolega wyzej pisze a jak masz karte typu gold (plastik) to potrzebny jest jeszcze programator phoenix, ten sam co do fun. Tyle ze laczysz sie z nim przez zlacze RS....konieczna zmiana zworek w programatorze, program oczywiscie ic prog v.1,05. Oczywiscie JDM-iso tez jest konieczny. 1-karte wkladasz w JDM-iso , klikasz KREATOR SMART KART, program wgra loudera, po zakonczeniu 2- przekladasz karte do phoenixa, podpinasz do niego RS ten co wczesniej byl przy JDM.....musisz czytac dokladnie wszystkie komunikaty ktore program narzuca, teraz klikasz ok , wybierasz sciezke gdzie jest plik do eproma, otwierasz go i nastepuje zaprogramowanie eproma zielonki, 3-teraz znowu wkladasz karte do JDM iso ,NIE ZAPOMNIJ ZNOWU PRZELOZYC KABLA RS wybierasz plik do Pic-a , otwierasz i program wgrywa wsad do Pica......karta zaprogramowana..........chyba nie pomylilem kolejnosci (mam taka nadzieje), pisze to z pamieci.