Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Traktorek Sam z silnikiem Mz 150

06 Maj 2013 22:32 6855 4
  • Poziom 9  
    witam Serdecznie zakupiłem niedawno nie dopracowany traktorek z silnikiem MZ 150 + skrzynia od żuka i chciał bym go przerobić tylko nie wiem jeszcze jak proszę o porady i sugestie : układ kierowniczy, praktycznie nie działający , hamulce tylko jedno prawe kolo hamuje i czy dość dobrze jest zrobione przełożenie ?? jeśli coś z tego jeszcze można zrobić lub coś mu do rzucić to proszę o porady poniżej zamieszczam kilka zdjęć
    dodam jeszcze ze traktorek miał by mi służyć do ogrodu i jako pług w miarę jego możliwości dodam ze posiadam cała jawe 350 na części możne z niej coś się przyda lub tez posiadam skrzynie biegów od fiata ducato 4x4 i mam wały i most
    pozdrawiam i czekam na odp. :-)
    Traktorek Sam z silnikiem Mz 150 Traktorek Sam z silnikiem Mz 150 Traktorek Sam z silnikiem Mz 150 Traktorek Sam z silnikiem Mz 150 Traktorek Sam z silnikiem Mz 150 Traktorek Sam z silnikiem Mz 150 Traktorek Sam z silnikiem Mz 150 Traktorek Sam z silnikiem Mz 150 Traktorek Sam z silnikiem Mz 150 Traktorek Sam z silnikiem Mz 150 Traktorek Sam z silnikiem Mz 150
  • Poziom 9  
    a od jawy 350 silnik możne być ?? czy tez za słaby ??
  • Poziom 25  
    wszystko zależy do przełożenia. Znajomy miał też Sam-a z silnikiem WSK 125 i ciągnął nim ponad tonę węgla. Szybko nie jechał ale zawsze coś. nie wiem od czego miał skrzynie biegów. W każdym bądź razie 4 biegi do przodu i jeden do tylu. Dawało to w sumie 12 do przodu i 3 do tylu. Tak więc dojdziesz do celu metodą prób i błędów :D
  • Poziom 9  
    traktorek sprzedałem i trafila mi sie okazja i zakupiłem w Niemczech większy z silnikiem od multicar 45 km z hydraulika z przodu i z tylu za 300e co daje 1200zl tak wiec temat do zamknięcia pozdrawiam