gucio~1 napisał: A gdzie nie jest za pompą?
Wszędzie, ale są takie MANY, gdzie jest odstojnik seperator na stronie ssącej, poza tym Mercedes Actros nie zasypia gruszek w popiele i robi cos w tym kierunku: system filtrujący Mahle, jest tam ochronny filtr wstępny W celu ochrony mechanicznej pompy przed większymi zanieczyszczeniami ze zbiornika, jako filtr wstępny montowane jest specjalne sito.
Siatka na smoku paliwa w scani, to zwykłe grabie do siana.
U nas w firmie w czwórkach PDE zamontowane są przez nas odstojniki- nie chcial byś widzieć co się z nich wyciąga podczas czyszczenia.