logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Scania 420 HPI szukam regeneracji pomp paliwa ,pompy paliwowej.

Vega13 13 Maj 2013 19:31 8925 9
REKLAMA
  • #1 12304929
    Vega13
    Poziom 10  
    Posty: 12
    Ocena: 10
    Czy ktoś posiada informacje o regeneracji pomp paliwowych (zasilających) do scanii hpi ?.
  • REKLAMA
  • #2 12305162
    kwantor
    Poziom 38  
    Posty: 4263
    Pomógł: 352
    Ocena: 1225
    Wypracowaniu ulega obudowa.. więc jak to regenerować, trzeba nową, lub używaną z rozbitka.
  • REKLAMA
  • #3 12305414
    Vega13
    Poziom 10  
    Posty: 12
    Ocena: 10
    Są to pompy trybowe , więc zawsze można obudowę wyfrezować i wstawić kieliszki - regenerowałem tak większe pompy trybowe , co prawda - były to pompy hydrauliczne a nie paliwowe .
  • #4 12306761
    kwantor
    Poziom 38  
    Posty: 4263
    Pomógł: 352
    Ocena: 1225
    Pół kieliszki.. a jesze wypracowują się płaszczyzny boczne.
    Paliwo jest rzadkie, to nie olej.
    Oczywiście sprawdzileś na 100%, że to nie zaworki przelewowe?
  • REKLAMA
  • #5 12306819
    Vega13
    Poziom 10  
    Posty: 12
    Ocena: 10
    Tu nie chodzi o pojedyńczy przypadek ,mamy dość dużą flotę tych samochodów i po 5 latach pracy z nimi mam już 6 takich uszkodzonych pomp a z używkami raz się trafi dobrze a raz na krótki okres albo złom.
  • REKLAMA
  • #6 12315810
    saron22
    Specjalista - Samochody Ciężarowe
    Posty: 2885
    Pomógł: 308
    Ocena: 1602
    Cena nowej to nie aż taka tragedia a jest spokój na kolejne kilka lat.
  • #7 12319082
    Piotrekd108
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Witam tych pomp się nie regeneruje,to nie jest wina pomp tylko naszego Polskiego paliwa. Jak masz scanie serii 4, jedz do serwisu masz 40% zniżki na części nigdzie taniej nie kupisz bo w hpi chodzi głównie o ciśnienie paliwa, prawidłowe to ok 15 bar na biegu jałowym a ok 20 na 1500 obr.
  • #8 12329804
    kwantor
    Poziom 38  
    Posty: 4263
    Pomógł: 352
    Ocena: 1225
    Bo Scania tak pomyślała, ze filtr jest za pompą..
  • #9 12331830
    gucio~1
    Poziom 24  
    Posty: 513
    Pomógł: 61
    Ocena: 313
    A gdzie nie jest za pompą?
  • #10 12346454
    kwantor
    Poziom 38  
    Posty: 4263
    Pomógł: 352
    Ocena: 1225
    gucio~1 napisał:
    A gdzie nie jest za pompą?


    Wszędzie, ale są takie MANY, gdzie jest odstojnik seperator na stronie ssącej, poza tym Mercedes Actros nie zasypia gruszek w popiele i robi cos w tym kierunku: system filtrujący Mahle, jest tam ochronny filtr wstępny W celu ochrony mechanicznej pompy przed większymi zanieczyszczeniami ze zbiornika, jako filtr wstępny montowane jest specjalne sito.
    Siatka na smoku paliwa w scani, to zwykłe grabie do siana.
    U nas w firmie w czwórkach PDE zamontowane są przez nas odstojniki- nie chcial byś widzieć co się z nich wyciąga podczas czyszczenia.

Podsumowanie tematu

✨ W dyskusji poruszono problem regeneracji pomp paliwowych w pojazdach Scania HPI. Użytkownicy wskazują, że obudowy pomp ulegają wypracowaniu, co może wymagać wymiany na nowe lub używane. Zauważono, że pompy trybowe można regenerować poprzez frezowanie obudowy i wstawianie kieliszków, jednak pojawiają się wątpliwości co do skuteczności regeneracji, zwłaszcza w kontekście jakości polskiego paliwa. Wskazano, że nowe pompy nie są zbyt drogie i zapewniają spokój na kilka lat. Użytkownicy sugerują również, że problemy z pompami mogą wynikać z niewłaściwego ciśnienia paliwa oraz z braku odpowiednich filtrów, co prowadzi do zanieczyszczeń.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA