Witam mam pewien problem mam stare radio technicsa i chciałbym je przestroić ale wiem że to się wiąże z wymianą układu scalonego co nim steruje a niewiem jaki był dobry odpowiednik z nową falą FM
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam